درباره ما

وب سایت خوشبخت دات اینفو با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ جهت دستیابی به سبک زندگی بهتر، موفق تر و سالم تر شروع به فعالیت نموده است. در حال حاضر هدف ما این است که مطالب مختلف در قالب مقالات و ویدیو های مرتبط با موضوعات مذکور را از منابع معتبر و مجاز در سراسر سطح وب فارسی گردآوری و بازنشر کنیم که البته در این زمینه فقط از مطالب سایت های معتبر که اجازه درج مطالبشان به همراه لینک مستقیم به مطلب مربوطه در وب سایت مبدا را میدهند استفاده خواهیم نمود و به هیچ عنوان مطلبی بدون اجازه ناشر اصلی آن و بدون درج لینک به مبدا در سایت خوشبخت دات اینفو منتشر نخواهد شد. در آینده نزدیک با تشکیل تیم نویسندگان سایت خوشبخت، مطالب ترجمه و تالیف شده اختصاصی نیز در سایت قرار خواهد گرفت.

همچنین بخش فروشگاه این وب سایت به فروش محصولات آموزشی دانلودی و دیجیتالی در موضوعات مرتبط میپردازد که به زودی محصولات ما در سایت افزوده خواهد شد. امید است که بتوانیم با تلاش های خود، گامی هر چند کوچک در جهت افزایش دانش، آگاهی و فرهنگ دستیابی به احساس خوشبختی، زندگی بهتر و رضایت بخش برداریم.

اگر در زمینه مطالب وب سایت خوشبخت، نظر یا انتقاد و یا پیشنهاد همکاری دارید میتوانید از طریق فرم آنلاین موجود در صفحه تماس با ما ،  موارد را مطرح فرمائید.

دکمه بازگشت به بالا