جادوی بزرگ اندیشیخلق رویا

معجزه قدرت ذهن در موفقیت | قدرت ماورایی ذهن انسان از زبان دکتر حبان

در این قسمت به صحبت‌های دکتر حبان در رابطه با قدرت ذهن پرداخته و شما را بیشتر با روش‌های دید مثبت آشنا می‌کنیم.

سخن‌های دکتر حبان به شرح زیر هستند:

چگونه می‌توانیم سرنوشت و آینده خود را بسازیم؟ از چه ابزاری می‌توانیم استفاده کنیم که روند زندگی خود را بهبود بخشیم؟ هیچ ابزاری به قدرتمندی ذهن ما وجود ندارد. زیرا قدرت ذهن ما برای ما سرنوشت ساز بوده و یک پیام‌هایی را از ضمیر خودآگاه ما به ضمیر ناخودآگاهمان انتقال می‌دهد. این پیام‌ها به صورت یک برنامه به ذهن ما داده شده و ذهن آن‌ها را به ترتیب اجرا می‌کند.

درست مثل یک کامپیوتر، زمانی که به آن برنامه می‌دهیم، یک به یک به ترتیب شروع به اجرای برنامه‌های داده شده می‌کند.در واقع ضمیر ناخودآگاه ما این برنامه‌ها را از ما گرفته و به خوبی عملی می‌کند، خواه برنامه‌هایی با انرژی مثبت، خواه برنامه‌‎هایی با انرژی منفی.

فکر انسان، نوع دید انسان و طریقه برخورد انسان نسبت به هرچیزی در ماورای خودش اتفاق می‌افتد و در اثرگذاری اتم‌ها و سلول‌ها نیز تاثیر گذار است.

برای مثال زمانی که ما یک لیوان آب را جلوی خود گذاشته و به آن با دید خود نگاه کنیم، حتی می‌توانیم در ضمیر ناخودآگاه خود ساختار مولکولی آن را نیز تغییر بدهیم. پس:

قدرت ذهن یکی از قوی ترین و مفیدترین قدرت هایی است که شما در اختیار دارید. این قدرت همراه با تخیل شما می‌تواند موفقیت یا شکست، شادی یا ناراحتی، فرصت‌ها یا موانع را ایجاد کند. این بستگی به طرز فکر شما دارد. افکار شما جزء اصلی این قدرت هستند و وقتی تمرکز و احساسات را به آن‌ها اضافه کنید، افکار قدرتمند می‌شوند و می‌توانند بر واقعیت شما تأثیر بگذارند. در این مقاله قصد داریم در مورد معجزات قدرت ذهن انسان صحبت کنیم. به این منظور در ادامه با ما همراه باشید.

در ادامه بنابر تحقیقات علمی نویسندگان، به افکار و قدرت ذهن می‌پردازیم.

افکار و قدرت ذهن، تعیین کننده اتفاق

افکاری که از ذهن شما می‌گذرد تقریباً مسئول هر اتفاقی است که در زندگی شما می‌افتد. همه افکار با هم برابر نیستند. افکار ولگردی که یک یا دو بار ذهن شما را درگیر می‌کنند نمی‌توانند کار زیادی انجام دهند، اما افکار غالب شما، افکاری که اغلب تکرار می‌کنید، بر رفتار و نگرش شما تأثیر می‌گذارد، بر اعمال و واکنش‌های شما تأثیر می‌گذارد و واقعیت شما را شکل می‌دهد.

همانطور که افکار شما وجود دارند، زندگی شما نیز همینطور است. افکار ضعیف به سختی تاثیری دارند، اما افکار قدرتمند می‌توانند تغییرات بزرگی ایجاد کنند. قدرت ذهن از توجه، تصاویر ذهنی و افکار شما تشکیل شده است. افکار انرژی هستند. اگرچه ظریف و نامرئی به نظر می‌رسند، اما می‌توانند بر واقعیت تأثیر بگذارند. درست مانند باد که نامرئی است، اما می‌تواند قدرتمند باشد، ذهن و افکار شما نیز چنین هستند.

معجزات قدرت ذهن

قدرت ذهن یک قدرت خلاق است

افکار مانند ویدیویی هستند که روی صفحه ذهن شما پخش می‌شود. آنچه در آنجا بازی می‌کنید، نوع زندگی و تجربیاتی را که با آنها ملاقات می‌کنید تعیین می‌کند. برای ایجاد تغییرات در زندگی خود، باید ویدیویی متفاوت را پخش کنید، ویدیویی که بیشتر دوست دارید. شما می‌توانید این قدرت را آموزش دهید و تقویت کنید. می‌توانید از آن برای ایجاد تغییرات در زندگی خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید بر ذهن دیگران تأثیر بگذارید.

قدرت ذهن شما نقش مهمی در تجسم خلاق و قانون جذب دارد! معجزات قدرت ذهن!

اگر بذر بکارید، آبیاری کنید و به آنها کود بدهید، به گیاهانی سالم و قوی تبدیل می‌شوند. افکار نیز مانند دانه هستند. آن‌ها تمایل طبیعی به رشد، قدرتمند شدن و تجلی در زندگی شما دارند، اگر با توجه زیاد آنها را تغذیه کنید و اجازه دهید رشد کنند، تاثیرات خیلی خوبی را خواهید دید.

 1. توجه، علاقه و اشتیاق شما چیزی است که آنها را قدرتمند می‌کند. اگر نسبت به یک فکر خاص بی علاقگی نشان دهید، آن فکر قدرت نمی‌‎گیرد و نتیجه مطلوبی در انتظار شما نخواهد بود.
 2. افکار شما بر ضمیر ناخودآگاه شما تأثیر می‌گذارد که به نوبه خود بر اعمال شما مطابق با این افکار بی تاثیر نیست. افکار شما ممکن است به ذهن‌های دیگر نیز منتقل شود و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. وقتی روی رویاها و اهداف خود تمرکز کنید، افرادی را به زندگی خود جذب خواهید کرد که در موقعیتی هستند که به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک کنند.
 3. افکار قدرتمند زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می‌تواند زندگی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. مراقب آنچه فکر می‌کنید باشید. این ممکن است عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد. شما مجبور نیستید این کلمات را بپذیرید، اما اگر نوع افکار خود و نوع زندگی خود را تجزیه و تحلیل کنید، چیزهای جالبی کشف خواهید کرد. بین افکار و شرایط زندگی فرد رابطه‌ای وجود دارد.
 4. شما جلوه‌ای از ذهن جهانی هستید. قدرت ذهن شما بخشی از قدرت خلاق جهان است، به این معنی که افکار شما با آن کار می‌کنند.

چه زمانی قدرت ذهن آشکار می‌شود؟

وقتی افکار یکسان را بارها و بارها تکرار می‌کنید، این قدرت قدرتمند به شما کمک می‌کند تا افکار خود را به واقعیت تبدیل کنید. استفاده مؤثر از نیروی افکار، عملی از “رویای پردازی عملی” است.

چه زمانی قدرت ذهن آشکار می‌شود

چگونه از قدرت ذهن استفاده کنیم

از تخیل خود برای تجسم صحنه‌ای عالی از هر کاری که می‌خواهید انجام دهید استفاده کنید. جزئیات، رنگ، صدا، عطر و زندگی زیادی را در این صحنه‌های ذهنی قرار دهید. این تجسم را اغلب با توجه و باوری که قرار است محقق شود تکرار کنید. ضمیر ناخودآگاه شما این صحنه‌های ذهنی را به عنوان تجربیات واقعی می‌پذیرد، زیرا تفاوتی بین تجربیات واقعی و تخیلی قائل نیست.

 • بنابراین، تغییراتی در زندگی شما ایجاد می‌کند و فرصت‌هایی را به سمت شما جذب می‌کند تا واقعیت شما با تصاویر ضمیر ناخودآگاه شما مطابقت داشته باشد.
 • کنش‌ها، موقعیت‌ها و شرایطی که مکرراً تجسم می‌کنید، در نهایت در سطح مادی به روشی طبیعی ظاهر می‌شوند. این تجلی یک شبه اتفاق نمی‌افتد. این نیاز به زمان دارد و بستگی به این دارد که چقدر جاه طلب و جدی هستید تا به چیزی که به آن فکر می‌کنید برسید و چقدر زمان و توجه برای این تمرین صرف می‌کنید. می‌توانید از این فرآیند برای تغییر عادات منفی و ایجاد عادات یا مهارت‌های جدید و مثبت استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید از آن برای جذب پول و دارایی، برای ارتقاء در محل کار، برای ایجاد یک تجارت، بهبود سلامت و روابط، تغییر شرایط و تقریباً برای همه چیز استفاده کنید.

برای اینکه این قدرت برای شما کار کند و شاهد معجزات قدرت ذهن خود باشید:

 1. به افکاری که فکر می‌کنید توجه کنید.
 2. تمام تلاش خود را برای رد افکار منفی انجام دهید
 3. فقط افکاری را در ذهن خود بگذارید که نتایج خوب، شاد و مثبت به همراه دارند.

افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند و معجزات قدرن ذهن را می‌بینید!

همانطور که قبلاً گفته شد، برای اثبات اینکه افکار ما به واقعیت تبدیل می‌شوند، باید:

 1. به افکار خود و تأثیر آنها بر زندگی شما توجه کنید.
 2. روی رویاها و اهداف خود تمرکز کنید، آنها را با توجه خود تغذیه کنید و آنها را در زندگی خود برجسته کنید.
 3. افکار و تخیل شما تعیین می‌کند که آیا شکست می‌خورید یا به موفقیت می‌رسید. آنها تعیین کننده رویدادهایی
 4. هستند که شما به زندگی خود جذب می‌کنید و افرادی که ملاقات می‌کنید.

افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند و معجزات قدرن ذهن را می‌بینید!

زمانی می‌توانید کنترل بیشتری بر زندگی خود داشته باشید که بدانید چگونه این نیروی ذهنی را کنترل کنید و چگونه از آن به طور موثر استفاده کنید زمانی که می‌توانید توجه خود را متمرکز کنید و چه زمانی می‌توانید زندگی مورد نظر خود را تجسم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا