کسب و کار آنلاین

ترس در کسب و کار اینترنتی |ترس از راه اندازی کسب و کار

من و شما می‌دانیم که هیچ کس با توانایی درونی برای انجام تجارت به این دنیا نیامده است. همه ما بدون داشتن دانش و مهارت در مورد چگونگی انجام هر کاری آمدیم. مهارت‌ها و تخصص با یادگیری شما و تکمیل آنها در حین رشد شروع می‌شود. در طول مسیر، شما اشتباه می‌کنید، با موانعی روبرو می‌شوید و گاهی اوقات شکست می‌خورید. اما این نباید شما را از پیشرفت منصرف کند زیرا بخشی از فرآیند یادگیری نیز هست. پس چرا از برداشتن آن گام جسورانه به سمت شروع یک کسب و کار یا به دست آوردن مهارتی که می تواند زندگی شما را برای بهتر شدن تغییر دهد می‌ترسید؟ آیا ترس در کسب و کار اینترنتی مجاز است؟ ترس از راه اندازی کسب و کار دشمن هر کسب و کار و موفقیتی‌ست!

در اینجا 5 ترس در کسب و کار اینترنتی یا بهانه شما و من برای شروع نکردن یک تجارت یا کسب مهارت به خصوص به عنوان یک کارمند آورده شده است.

1) زمانی برای شروع نیست

این یکی از بهانه‌های رایجی است که شما می‌آورید، به خصوص زمانی که در شغل حقوقی هستید. از آنجایی که از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر مشغول به کار هستید، فکر می‌کنید که به کار خود چسبیده‌اید و هیچ فرصتی برای انجام کار دیگری وجود ندارد. شما خیلی زود خانه را ترک می‌کنید، برای رفت و آمد به محل کار تلاش می‌کنید. و در محل کار، با موانع و انسان‌های زیادی دمخورید. اما در کسب و کارهای اینترنتی از این دست دردسرها نخواهید داشت.

1) زمانی برای شروع نیست
1) زمانی برای شروع نیست

««ترس از شکست اتفاق بسیار رایجی است که صاحبان مشاغل به دل خود وارد می‌کنند. این ترس نه تنها می‌تواند تلفات زیادی بر پتانسیل کسب و کار آنها وارد کند، بلکه می‌تواند کاملاً روح را خرد کند. علاوه بر این، دریافته‌ام که راهی بهتر از ترس از شکست برای جلوگیری از شانس موفقیت و از بین بردن رضایت شخصی وجود ندارد.»»

با این حال، این لزوماً به این معنی نیست که شما باید سعی کنید ترس را از زندگی خود ریشه کن کنید. در واقع، من بر این باورم که یادگیری نحوه استفاده از انرژی ترس در واقع می‌تواند شما را در مسیر درستی برای موفقیت و رضایت قرار دهد. در کار مربیگری و مشاوره با رهبران کسب و کار، می‌بینم که این اتفاق اغلب می‌افتد و به آن‌ها اجازه می‌دهد آموزش غلبه با ترس در کسب و کار اینترنتی را به افراد علاقه‌مند آموزش دهند.

همانطور که گفته شد، من قصد دارم برخی از پیامدهای کلیدی ترس از شکست را بیان کنم، که می‌تواند بر زندگی شخصی و تجاری شما تأثیر بگذارد. اگر می‌خواهید از این عواقب اجتناب کنید، پس یاد بگیرید که چگونه ترس را به یک مزیت تبدیل کنید و آن را برای خود مفید کنید!

ترس در کسب و کارهای اینترنتی برای تیم شما خوب نیست

ترس انرژی است و انرژی قابل لمس است. بنابراین، وقتی از شکست می‌ترسید، اعضای تیم شما احتمالاً این انرژی را دریافت می‌کنند، و ممکن است آنها نیز شروع به ترس از شکست کنند.

ترس در کسب و کارهای اینترنتی برای تیم شما خوب نیست
ترس در کسب و کارهای اینترنتی برای تیم شما خوب نیست

در این سناریو، مهم نیست که چه می‌گویید یا اعضای تیم شما چقدر توانایی دارند، زیرا این انرژی قدرت غلبه بر کلمات و توانایی‌ها را دارد. ممکن است بگویید که نمی‌ترسید و تیم شما ممکن است بیش از حد توانایی دستیابی به تمام اهداف شما را داشته باشد، اما انتشار ترس می‌تواند قدرت آن کلمات و توانایی‌ها را درهم بشکند.

چیزی که به عنوان یک ترس در درون شما شروع می‌شود، ناگهان چند برابر می‌شود. قبل از اینکه متوجه شوید، شما و کل تیمتان ممکن است شروع به ترس از شکست کنید. وقتی تیم شما می‌ترسد، مشتریان احتمالی ممکن است اعتماد به شما را از دست بدهند.

آیا تا به حال برای شرکت در یک جلسه فروش با یک شریک تجاری احتمالی شرکت کرده‌اید و کاملا مجذوب یکی از فروشندگان آنها شده‌اید؟

اگر چنین است، احتمالاً شاهد قدرت پرانرژی اعتماد به نفس بودید. من معتقدم که این نقطه مقابل ترس است. متأسفانه، اگر شما و تیمتان ترسیده باشید، ایجاد اعتماد به نفس غیرممکن است. با انرژی بی‌نظیر ترس، همان اثر جذاب را روی چشم‌اندازهای خود نخواهید داشت.

به جای اینکه آنها را مجذوب خود کنید، این احتمال وجود دارد که مشتریان احتمالی شما نیز ترس شما را احساس کنند و اعتماد به شما و توانایی‌های تیمتان را از دست بدهند. باز هم می‌بینیم که صرف نظر از کلماتی که صحبت می‌کنید یا توانایی‌های شما، انرژی می‌تواند بر همه چیز غلبه کند.

ترس در کسب و کارهای اینترنتی برای تیم شما خوب نیست
ترس در کسب و کارهای اینترنتی برای تیم شما خوب نیست

با ترس در کسب و کار اینترنتی در نهایت هیچ کس برنده نمی‌شود

بنابراین، شما احساس ترس در کسب و کار اینترنتی خود کردید، و این ترس به هم تیمی‌ها و مشتریان احتمالی شما سرایت کرد. در نتیجه، نه تنها همه سنگینی ترس را احساس می‌کنند، بلکه شما فرصتی برای کمک به مشتریان بالقوه‌تان در دستیابی به اهدافشان پیدا نمی‌کنید، و همچنین افراد بالقوه‌تان نمی‌توانند مشکلاتشان را حل کنند.

به لطف ترس، هیچ کس برنده نمی‌شود. بنابراین، توقف ترس از شکست در اولین نشانه از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور خاص، من متوجه شدم که این در مورد تبدیل ترس به انرژی مثبت است که به نفع شما است.

از ترس در کسب و کار اینترنتی به نفع خود استفاده کنید

به یاد داشته باشید، ترس انرژی است. نه تنها انرژی است، بلکه یک احساس اساسی است که در طبیعت انسانی ما ریشه دارد و هرگز به طور کامل از بین نمی رود، و همچنین نباید بخواهید که از بین برود.

چرا؟ زیرا انرژی، از جمله ترس از شکست، می‌تواند به نوع جدیدی از انرژی تبدیل شود و به کانالی هدایت شود که در واقع موفقیت و رضایت شما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، می‌توانید انرژی ترس را به انرژی یک احساس مثبت‌تر، مانند هیجان یا شادی تبدیل کنید. برای انجام این کار، دفعه بعد که احساس کردید ترس از پشت سر می‌زند و سعی می‌کنید از انجام کاری جلوگیری کنید، به سادگی با وجود ترس دست به کار شوید. هنگامی که اقدام کردید، از آن انرژی برای ادامه دادن به جلو استفاده کنید.

در اغلب موارد، کارآفرینان به جای اقدام، به فکر راه‌هایی برای غلبه بر ترس هستند. این روش نه تنها کاری را انجام نمی‌دهد، بلکه اغلب فشار دادن به جلو را دشوارتر می‌کند. هر چه بیشتر برای غلبه بر ترس صبر کنید، غلبه بر آن واقعاً سخت تر می‌شود.

از ترس در کسب و کار اینترنتی به نفع خود استفاده کنید
از ترس در کسب و کار اینترنتی به نفع خود استفاده کنید

بنابراین، در لحظه‌ای که ترس شروع می‌شود، وارد عمل شوید. هنگامی که از طریق حرکات حرکت کردید، می‌توانید آن انرژی را وارد عمل کنید. با انجام این کار، نه تنها فوراً احساس آرامش خواهید کرد، بلکه اعضای تیم و مشتریان بالقوه شما شروع به احساس این انرژی خواهند کرد. در نتیجه:

1. تیم شما، مشتریان و شما ممکن است احساس مثبت تری داشته باشید.

2. مشتریان بالقوه به احتمال زیاد نسبت به شما برای حل مشکلاتشان احساس اطمینان می‌کنند.

3. فرصت کمک به دیگران را به دست می‌آورید و با انجام این کار احساس رضایت می‌کنید.

با اجازه دادن به ترس خود را برای نشان دادن چیزهای زیادی برای از دست دادن دارید. از سوی دیگر، با تبدیل ترس به چیزی مثبت، همه چیز برای به دست آوردن و دادن دارید. از این به بعد، ایده از بین بردن ترس را فراموش کنید. این به نفع شما نیست و ممکن است غیرممکن باشد. ترس را به کار بگیرید تا همه در نهایت موفق تر و کامل تر شوند.

افکار نهایی در ترس از راه‌ اندازی کسب و کار اینترنتی

این ایده را به خاطر داشته باشید که مردم به یاد می آورند که شما چه احساسی در آنها ایجاد می‌کنید، نه لزوماً آنچه را که می‌گویید یا انجام می‌دهید. فکر می‌کنم این به راحتی توضیح می‌دهد که چرا ترس، به‌ویژه ترس در کسب و کار اینترنتی، می‌تواند کاملاً موفقیت‌آمیز و روح‌شکن باشد.

افکار نهایی در ترس از راه‌ اندازی کسب و کار اینترنتی
افکار نهایی در ترس از راه‌ اندازی کسب و کار اینترنتی

از این به بعد، به جای تلاش برای از بین بردن ترس در کسب و کار اینترنتی، آن را به انرژی مثبت تبدیل کنید که می‌توانید از آن برای جذب مشتری‌های بالقوه خود استفاده کنید. در پایان روز، شما فقط دو انتخاب دارید: ترس را احساس کنید و اجازه دهید شما را در هم بکوبد یا احساس ترس کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. کدام را انتخاب خواهید کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا