Uncategorized

چگونه ثروتمند شویم؟ | راه های پولدار شدن + تکنیک‌های طلایی

ثروت: تقریباً همه ثروتمند شدن را دوست دارند. اما تعداد کمی از مردم می‌دانند که برای به دست آوردن آن باید چه کاری انجام دهند. ثروتمند شدن به ترکیبی از شانس، مهارت و صبر نیاز دارد. برای ثروتمند شدن، باید خود را در مسیری قرار دهید که منجر به شغلی غنی از پول شود، سپس با سرمایه گذاری، پس انداز و کاهش هزینه‌های زندگی، پولی را که به دست می‌آورید عاقلانه مدیریت کنید. ثروتمند شدن کار آسانی نیست، اما با کمی پشتکار و تصمیم گیری ماهرانه، قطعا امکان پذیر است. پس چگونه ثروتمند شویم؟ راه های پولدار شدن چیست؟ 

آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید “چگونه می‌توانم ثروتمند شوم؟” همه رویاهایی در مورد برنده شدن در لاتاری و چگونگی ثروتمند شدن یک شبه دارند. مردم می‌خواهند ثروتمند شوند. اما چگونه؟

  1. بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی برای دریافت 100 هزار سرمایه اولیه خود یا راه هایی برای سرمایه گذاری برای بازنشستگی بهتر هستند. برخی در تلاش هستند تا به عنوان کارآفرین موفق شوند. مردم می‌خواهند پول کافی برای خرید خانه‌های زیبا، ماشین‌های قدرتمند و تعطیلات عالی داشته باشند. اما خیلی‌ها نمی‌دانند چگونه ثروتمند شوند.
  2. ثروتمند بودن یک حالت ذهنی است. به یک معنا، شما می‌توانید ثروتمند باشید اما همچنان فقیر باشید و برعکس.
  3. شما می‌توانید “ثروتمند” را به روش های مختلف تعریف کنید. افراد زیادی هستند که به سادگی آن را داشتن پول زیاد می‌دانند. برای آنها ثروتمند بودن معادل یک میلیونر است.

هر کس می‌تواند ثروتمند باشد به شرطی که بتوانیم آنچه را که می‌خواهیم آزادانه انجام دهیم و در زندگی رضایت داشته باشیم.  برای مثال، اگر نویسنده هستید، می‌توانید به فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز مراجعه کنید و ده نویسنده موفقی را که بیشتر از همه تحسین می‌کنید، شناسایی کنید. درباره این نویسندگان، کارهایی که برای موفقیت انجام دادند بیشتر بدانید و برخی از کارهای آن‌ها را بخوانید. با نگاه کردن به مدل‌های موفق گذشته، زمان و انرژی خود را برای بهبود هنر خود سرمایه گذاری کنید.

  1. رازهایی در مورد چگونگی ثروتمند شدن وجود دارد و اگر برای یادگیری آنها وقت بگذارید، می‌توانید خود را در مسیر درست برای ثروتمند شدن قرار دهید.
  2. صاحبان مشاغل و کارآفرینان برای ایجاد ثروت و ثروتمند شدن در موقعیت خوبی هستند، با این حال ما در مورد طرحی برای ثروتمند شدن سریع صحبت نمی‌کنیم. بیشتر میلیونرهای خودساخته ثروت خود را از طریق کسب و کار خود به دست آورده‌اند.
  3. وقتی صاحب یک کسب و کار هستید، می‌توانید میزان ثروتی را که می‌خواهید برای خود ایجاد کنید کنترل کنید. شما می‌توانید کسب و کار خود را با اهداف درآمد و سود خود تنظیم کنید.
  4. صاحبان کسب‌وکار هوشمند می‌دانند که درآمد، ثروت شما را تعیین نمی‌کند، بلکه سود را تعیین می‌کند. و هرچه حاشیه سود در تجارت شما بیشتر باشد، پول بیشتری را به عنوان مالک در جیب خود نگه خواهید داشت.

برای ساختن ثروت باید چند اصل اساسی را در نظر بگیرید:

1. چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ طرز فکر در مورد پولدار شدن بسیار اهمیت دارد

وقتی نوبت به خلق ثروت می‌رسد، باید ذهنیت پولی مثبتی داشته باشید. داستان خود بر اساس ذهنیت یک میلیونر برای موفقیت ضروری است زیرا افراد ثروتمند متفاوت فکر می‌کنند. چگونگی ثروتمند شدن نمی‌تواند مرحله‌ای گذرا در زندگی شما باشد. کار و تعهد می‌خواهد!

2. چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ میلیونرها هنوز بودجه دارند

باورش سخت است، اما حقیقت دارد. حتی میلیونرها هم از بودجه پیروی می‌کنند. بزرگترین راز در مورد چگونگی ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن این است که کمتر از آنچه می‌آورید خرج کنید. همیشه خواسته‌هایی وجود دارند که از محدودیت‌های بودجه فراتر می‌روند، حتی برای میلیونرها، زیرا عرضه نامحدودی از پول وجود ندارد.

3.چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ مدیریت پول یک امر کلیدی است

مدیریت خوب پول برای ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن بسیار مهم است. مدیریت پول یک رفتار و عادت است. باید حواستان باشد که کجا سرمایه گذاری می‌کنید و پولتان را خرج می‌کنید. یک استراتژی خاص برای افزایش ثروت و حفظ آن وجود دارد و شما باید آن را مانند یک رژیم تمرینی دنبال کنید.

4.چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ پول خود را برای رشد سرمایه گذاری کنید

سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی که در طول زمان افزایش می‌یابد و بازدهی سرمایه‌گذاری‌تان را برای شما فراهم می‌کند، مانند پرداخت سود سهام یا بهره، هوشمندانه است. هدف این است که سبد دارایی خود را بسازید و آن را چنان قوی کنید که بتوانید از درآمد غیرفعال در دوران بازنشستگی خود زندگی کنید.

5.چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ کسب و کار خود را حول اهداف مالی شخصی خود بسازید

به عنوان یک صاحب کسب و کار، کنترل بیشتری بر پولی که به دست می‌آورید در مقایسه با کارمندی با حقوق مشخص دارید. اگر می‌خواهید پول بیشتری در جیب خود داشته باشید، می‌توانید درآمد و حاشیه سود خود را افزایش دهید تا مطمئن شوید که پول بیشتری به خانه می‌برید.

هرچه سود بیشتری در کسب و کار خود داشته باشید، بسته به ساختار قانونی کسب و کارتان، می‌توانید سود یا پاداش بیشتری به خود بپردازید.

6.چگونه ثروتمند شویم؟ ؛ جریان های درآمدی متعددی ایجاد کنید

صاحبان مشاغل هوشمند بیش از یک جریان درآمد ایجاد می‌کنند زیرا آن‌ها را از نوسانات در بازار محافظت می‌کند. این بدان معناست که اگر یک منبع درآمد به دلیل شرایط بازار از بین برود، سایر منابع درآمد می‌توانند از شما در برابر ضرر محافظت کنند. 7. بررسی نکنید این مهمترین نکته من است. استخدام کمک‌های مالی مانند حسابداران و مشاوران مالی به شما این حق را نمی‌دهد که از فعالیت‌های مالی در کسب و کار خود بررسی کنید.

هیچ کس به اندازه شما به پول شما اهمیت نمی‌دهد، پس هرگز قدرت مالی خود را از دست ندهید. زمانی را برای سرمایه گذاری در آموزش خود در مورد مدیریت پول اختصاص دهید تا بتوانید بر آنچه در حال انجام است نظارت داشته باشید و متوجه شوید که چه زمانی سرمایه گذاری عدالت پرتفوی شما را انجام نمی‌دهد. نکته اصلی این است که دانستن چگونگی ثروتمند شدن چیزی است که آموخته می‌شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر کسب و کاری راه اندازی کنید، ثروتمند شوید زیرا حتی بهترین ایده‌های تجاری نیز به دلیل اجرای ضعیف شکست می‌خورند. اما اگر خود را آموزش دهید و در موفقیت کسب و کارتان کمک بگیرید، شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد.

راه های پولدار شدن؛ پول را در بورس قرار دهید

پول را در سهام، اوراق قرضه یا سایر ابزارهای سرمایه گذاری، سرمایه گذاری کنید که بازده سالانه سرمایه گذاری (ROI) را به اندازه کافی عالی برای شما در دوران بازنشستگی به ارمغان می‌آورد. به عنوان مثال، اگر شما یک میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اید و ROI قابل اعتماد 7٪ دریافت می‌کنید، این 70000 دلار در سال است، به همراه تورم کمتر.

یاد بگیرید که در بلندمدت سرمایه گذاری کنید. سهام خوب و صندوق‌های غیرفعال با اصول بنیادی محکم و رهبری عالی در صنایعی که برای رشد آتی آماده هستند، انتخاب کنید. سپس اجازه دهید سهام شما بماند. هیچ کاری با این سهام ​​انجام ندهید. بگذارید فراز و نشیب‌ها را تحمل کند. اگر عاقلانه سرمایه گذاری کنید، باید در طول زمان خیلی خوب کار کنید. اگر با مقدار کمی پول برای سرمایه‌گذاری شروع می‌کنید، صندوق‌های شاخص ممکن است گزینه خوبی برای شما باشند، زیرا کارمزدهای پایینی دارند و می‌توانند در معرض دید نسبتاً مطمئنی به بازار سهام قرار بگیرند.

2. راه های پولدار شدن؛ پس انداز برای بازنشستگی داشته باشید.

به نظر می‌رسد افراد کمتری به اندازه کافی برای بازنشستگی پس انداز می‌کنند. برخی احساس می‌کنند که ممکن است هرگز نتوانند بازنشسته شوند. از برنامه‌های بازنشستگی معوق مالیاتی مانند IRAs و 401Ks استفاده کنید. رفتار مالیاتی آن‌ها به شما کمک می‌کند تا برای بازنشستگی سریعتر پس انداز کنید.

تمام اعتماد خود را به تامین اجتماعی معطوف نکنید. در حالی که شرط خوبی است که تامین اجتماعی تا 20 یا چند سال آینده به کار خود ادامه دهد، برخی داده‌ها نشان می‌دهد که اگر کنگره به طور اساسی سیستم را تغییر ندهد. چه با افزایش مالیات یا کاهش مزایای تامین اجتماعی در دسترس نخواهد بود.  این امر باعث می شود پس انداز و سرمایه گذاری برای آینده اهمیت بیشتری پیدا کند.

3. راه های پولدار شدن؛ سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

دارایی‌های نسبتاً پایدار مانند املاک اجاره‌ای یا زمین‌های بالقوه توسعه در منطقه ای که به طور پیوسته در حال رشد است، راه خوبی برای ایجاد ثروت است. مانند هر سرمایه گذاری، هیچ تضمینی وجود ندارد. با این حال، بسیاری از مردم با املاک و مستغلات بسیار خوب عمل کرده‌اند. ارزش چنین سرمایه‌گذاری‌هایی در طول زمان افزایش می‌یابد. به عنوان مثال، برخی از مردم فکر می‌کنند که افزایش ارزش یک آپارتمان در منهتن در هر دوره پنج ساله تقریبا تضمین شده است.

  1. وقت خود را سرمایه گذاری کنید به عنوان مثال، ممکن است دوست داشته باشید وقت آزاد داشته باشید، بنابراین چند ساعت در روز به خود فرصت می‌دهید تا هیچ کاری انجام ندهید. اما اگر بخواهید آن چند ساعت را برای ثروتمند شدن سرمایه گذاری کنید، می‌توانید برای داشتن 20 سال وقت آزاد (24 ساعت در روز!) با بازنشستگی پیش از موعد تلاش کنید.
  2. از خریدهایی که احتمال کاهش سریع ارزش آن‌ها وجود دارد خودداری کنید. خرج کردن 50000 دلار برای یک ماشین گاهی اوقات به عنوان یک اتلاف در نظر گرفته می‌شود، زیرا این احتمال وجود دارد که در پنج سال آینده نیمی از آن ارزش نداشته باشد، صرف نظر از اینکه چقدر برای آن کار می‌کنید. به محض اینکه یک خودروی جدید را از زمین خارج می‌کنید، حدود 20 تا 25 درصد از ارزش آن کاسته می‌شود و هر سال که مالک آن می‌شوید، به همین میزان ادامه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا